دستورالعمل راهنمایی مراجعه كنندگان ایزو


1- مراجعه كنندگان به هنگام مراجعه مي بايست مشخصات خود به همراه واحد بازديد شونده را به نگهباني اعلام دارند .

2- نگهباني موظف به هماهنگي با مدیریت واحد بازديد شونده و اعلام مشخصات و زمان ورود و خروج مي باشد .

3- در زمان هماهنگي نگهباني ضمن پذيرايي از مراجعه كنندگان كاتالوگ هاي ايمني و شناسايي واحد را در اختيار آنان قرار مي دهد .

4- در صورت ورود مهمان با مديريت واحد ، نگهبان با هماهنگي مسئول دفتر مديريت موظف به ثبت مشخصات و ساعت ورود و خروج مي باشد . در صورت بازديد از سايت مسئول دفتر مديريت مي بايست هماهنگي لازم را با واحد ايمني براي اعزام همراه ، با وسايل حفاظت فردي ویژه مهمانان به عمل آورد .

5- در صورت ورورد مهمان با خودري شخصي نگهبان محل پارك خودرو را مشخص نموده و مهمان را تا نگهباني براي هماهنگي هاي لازم در بند 2 و 3 همراهی مي نمايد .

6- نگهبان براي هماهنگي با مدير واحد مربوطه تماس گرفته و  پس از تأييد ، وي را تا ساختمان اداري و دفتر مدير مربوطه همراهي مي نمايد .

7- پس از اتمام كار بازديد كننده ،  مدير مربوطه جهت اعلام خروج  با نگهباني تماس گرفته و فردي براي مشايعت باز ديد كننده تا نگهباني معرفي مي دارد .

8- در صورت نياز براي باز ديد از سايت مدير واحد مربوطه با واحد ايمني تماس گرفته تا هماهنگي لازم را با واحد ايمني براي اعزام همراه ، با وسايل حفاظت فردي ویژه مهمانان به عمل آورد . پس از بازديد از سايت نماينده ايمني مهمان را تا نگهباني يا واحد مربوطه همراهي مي نمايد .ثبت نظر شما

نام :

ایمیل :

نظر :  • مزایای اخذ ایزو 9001
    مزایای اخذ ایزو 9001,مزایای گواهینامه ایزو 9001,مزایای پیاده سازی ایزو 9001,ایزو 9001,مزایای ISO 9001,اخذ ایزو 9001,

آخرین مقالات


پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی
تمامی خدمات این فروشگاه ، حسب مورد ، دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

بالا